"נדהמתי לגלות שכל העניין מאוד פשוט וברור" // אודי קאוף, נשוי +3

הפעם הראשונה שנתקלנו באודי קאוף, נשוי +3, היתה כשהגיב לנו בעמוד הפייסבוק וכתב כמה הוא מרוצה מהשירות.יצרנו עמו קשר, וקיבלנו את אישורו לראיין אותו, כדי שגם אתם תחוו איך זה מרגיש להשתמש בFeeX.

אודי, בפעם הראשונה רוב האנשים ששומעים על FeeX קצת חוששים להשתמש בשירות. גם לך זה קרה?

הפעם הראשונה בה נתקלתי ב- FeeX היה בסרטון של רובין הוד שיש באתר וזה סיקרן, אבל לא מיהרתי להשתמש בשירות. רק אחרי שראיתי את מנכ"ל החברה מופיע בטלוויזיה, ושמעתי שנשיא WAZE, אורי לוין הוא שותף ויו"ר של FeeX, הרגשתי בטוח לנסות.

לא חששת מעניין הפרטיות?

אני באופן אישי לא, אבל אין מקום לחשש. מי שמודאג מסוגית פרטיות, יכול להירשם בצורה ידנית ולהזין רק את הנתונים, ללא פרטים אישיים.

מה היתה הרגשתך כשהשתמשת בשירות?

'תוך דקות קיבלנו תשובה – ודמי הניהול ירדו במיידי.'

נדהמתי לגלות שכל העניין מאוד פשוט וברור, בניגוד למה שאפשר לחשוב. הזנתי 10 דו"חות שלי, של אשתי ושל שלושת ילדי בפחות משעה. היה קל באופן מפתיע!
גם מאוד אהבתי את זה שFeex לא השאירו אותי תקוע חסר אונים, אלא הראו לי שאני "פראייר" בחלק מהמקרים ואז הסבירו לי מה לעשות הלאה, הכינו לי את המסמך שאני אמור לשלוח לבית השקעות וסגרו לי מעגל באופן מלא.

ומה קרה כשיצרת קשר עם הגופים הפיננסיים? זה גם משהו שאנשים חוששים ממנו.

כשהתקשרנו לבתי ההשקעות – אשתי התקשרה לאנליסט ואני התקשרתי לפסגות וד"ש – הרגשנו שאנחנו לא הראשונים שמתקשרים.

מה גרם לך להרגיש כך?

כי הם ענו מהר (צוחק).
תוך דקות קיבלנו תשובה – ודמי הניהול ירדו במיידי. בפסגות למשל, 3 קופות גמל ירדו מ-1.1% ל-0.8%. ד"ש עוד לא נתנו תשובה סופית, אבל נראה לי שיהיה בסדר. בסך הכל מדובר בחסכון של עשרות אלפי שקלים לאורך התקופה – בשעה של עבודה.

מה היית ממליץ לאנשים אחרים שמתלבטים?

אני ממליץ לכולם לנסות!
אני כל כך מתלהב, שכל בנאדם שאני פוגש אני מספר לו על זה ואומר לו להיכנס ל www.feex.co.il. זה חינם, יש פרטיות, ובשעה של בדיקה אפשר לשפר את מצבך הפיננסי.

אין פה מה להפסיד – אפשר רק להרוויח.

תודה FeeX!

 

לא, תודה לך אודי.

אודי-קאוף

הוסף תגובה

  • (לא יפורסם)