שליש מהפנסיה שלך הולך על דמי ניהול

FeeX יעזור לך להחזיר את הכוח לידיים שלך, וגם את הכסף.
גלה כמה דמי ניהול אתה משלם ואיך אפשר להוריד אותם

כתבו עלינו

איך זה עובד

1. השוואה לאנשים כמוך

אנחנו משווים את התנאים שלך לאנשים הנמצאים באותה קרן כמוך.

2. הדשא של השכן ירוק יותר?

גלה כמה דמי ניהול אתה משלם ביחס לאחרים וכמה כסף אתה יכול לחסוך.

3. הצל את הכסף שלך

נספק לך את הכלים לקבל דמי ניהול טובים יותר ובכך להגדיל את הפנסיה שלך.

סיפורי הצלחה של משתמשים

אלעד פרנקלין, 32 הציל 13,080 ₪ בדמי ניהול בקופת הגמל שלו ראיתי כי אני יכול להוריד את דמי הניהול שלי מ-1.2% ל-0.71%. צלצלתי לקופת הגמל שלי, הסברתי שלי ולעוד שניים מבני משפחתי יש את אותה קופת גמל ודרך בדיקה בפיקס ראינו שאנחנו עומדים על דמי ניהול גבוהים. נציג הבנק חזר אליי אחרי שעתיים ואמר לי שהצליח להוריד את דמי הניהול ל-0.75%.

פיני פרץ, 43 הציל 37,000 ₪ בדמי ניהול בקרן הפנסיה שלו כאשר גיליתי שאני משלם דמי ניהול גבוהים מדי, שלחתי מייל דרך האתר ישירות למנורה מבטחים שמנהלים את קרן הפנסיה שלי. ביררתי מה התנאים שמציעים אחרים, וראיתי שבמיטב-ד”ש מציעים דמי ניהול נמוכים יותר. סיפרתי למנורה מבטחים שיש לי הצעה טובה יותר. לאחר כשבוע הם חזרו אליי והורידו לי את דמי הניהול מהצבירה מ-0.35% ל-0.25%

דודי צור, 40 הציל 6,372 ₪ בדמי ניהול בקרן ההשתלמות שלו בגלל שאני עובד הייטק עברתי כבר בין כמה חברות. זה יצר מצב שיש לי הרבה מאוד קופות. אז קלטתי שיושב פה הרבה כסף שאני יכול לחסוך. אמרתי להם שאם אני מקבל תשובה שלילית אני מעביר את הקרן לקרן אחרת שכבר נזילה. יום אחרי שלחו לי מייל שדמי הניהול שלי ירדו ל-0.85% מ-1%.

בני, 32 הציל 5,059 ₪ בדמי ניהול בקרן ההשתלמות שלו רציתי לראות אם אני נדפק או לא. יכולתי לעשות את את הבדיקה לבד אבל זה קשה. בעזרת FeeX הצלחתי להשיג חסכון ראשוני ב-10 דקות של מאמץ. כל האנשים אצלי במשרד כבר שמעו ממני על FeeX וגם הם הולכים להשתמש בשירות

אודי קאוף הציל אלפי שקלים בדמי ניהול בקופת הגמל שלו נדהמתי לגלות שכל העניין מאוד פשוט וברור, בניגוד למה שאפשר לחשוב. הזנתי 10 דוחות שלי, של אשתי ושל שלושת ילדי בפחות משעה. תוך דקות קיבלנו תשובה ודמי הניהול ירדו במיידי. בפסגות למשל, 3 קופות גמל ירדו מ-1.1% ל-0.8%. בסך הכל מדובר בחסכון של עשרות אלפי שקלים לאורך התקופה – בשעה של עבודה.

אריה וייג, 37 הציל אלפי שקלים בדמי ניהול בקרן ההשתלמות שלו לאחר שהעליתי לאתר את הדוחות מקרן ההשתלמות שלי בדש, הבנתי כמה ביוקר אני משלם: 0.84% דמי ניהול. ולא רק זה, שיש מישהו כמוני בקרן שלי שמשלם 0.47% דמי ניהול. כעבור שלושה שבועות הם הורידו לי את דמי הניהול ל-0.5%.

+

המשוב התקבל בהצלחה, תודה!