אודותינו

FeeX הוא שירות חינמי המראה לך באמצעות חוכמת ההמונים מה עליך לעשות כדי להחזיר עשרות אלפי שקלים לחשבונך ע"י הורדת עמלות מיותרות. השירות הינו אובייקטיבי לחלוטין ונוקט באמצעי אבטחת מידע מהמתקדמים בעולם ובסטנדרטים גבוהים במיוחד כדי לשמור על הפרטיות שלך.

איך הכל התחיל

הסיפור של FeeX התחיל בפעם הראשונה שגיליתי שאני (אורי לוין) פראייר. תמיד יש פעם ראשונה. אבל זוהי גם הפעם הראשונה שהבנתי שזה לא צריך להיות כך. בדוח קרן ההשתלמות שלי ראיתי לחרדתי שגם הפסדתי הרבה כסף וגם שילמתי על זה דמי ניהול גבוהים. ואז, בפעם הראשונה, התקשרתי להגיד שאני לא מרוצה.

גיליתי, שאם מבקשים, מקבלים

ההבנה שמשהו שבור כאן החלה לחלחל. לא יכול להיות שוק שבו אם מבקשים הנחה מקבלים 50% או 75% הנחה - זה אומר שהמחיר מאוד מנופח. הסתבר ליואב, דויד, איל ולי שאנחנו ועוד רבים כמונו בורים בכל מה שקשור לחסכונות שלנו וכמה אנחנו משלמים בעמלות. המשכנו לחקור, והתברר כי הסיבה המרכזית היא שכל התהליך מאוד מסובך והדוחות אינם ברורים כלל.
כאשר הבנו את גודל הצרה החלטנו להקים את רובין הוד של העמלות – את FeeX.
בשוק היום קיים פחד של הציבור וא-סימטריות של אינפורמציה, ולכן הפתרון שבנינו מבוסס על חוכמת ההמונים. FeeX אינה משתפת פעולה עם אף גוף פיננסי. האינטרס היחיד שלנו הוא לאזן את השוק ולהבהיר כמה עמלות אנחנו משלמים ומה ניתן לעשות עם זה. בסופו של דבר אלו חסכונות בהם אנו משקיעים כל חיינו.

ההנהלה

אורי לוין

מייסד ויו"ר

אורי הוא יזם ומנטור בעל חזון מהפכני. הוא אחד ממייסדי Waze שנמכרה ל- Google. כיום אורי מתכנן לעשות מהפכה נוספת בעזרת חוכמת ההמונים, הפעם בתחום הפיננסי. "הקמתי את FeeX לאחר שגיליתי כמה כסף אני מפסיד בעמלות ושזה לא חייב להיות כך. בשוק הפיננסי היום קיים פחד של הציבור הנובע מאי-בהירות של הדוחות וכל התהליך עצמו. אנחנו באים עם פתרון".

יואב צוראל

מייסד ומנכ"ל

יואב בעל תואר ראשון במדעי המחשב מהמרכז הבינתחומי הרצליה. הוא היה סרן בצנחנים והוא רץ למרחקים ארוכים. יואב ייסד את FeeX במהלך תכנית Zell ליזמות. "הקמתי את FeeX כשזיהיתי שהוריי משלמים שליש (!!) מהפנסיה שלהם בדמי ניהול מבלי שאפילו ידעו. FeeX קמה כדי לשבור את הא-סימטריות של המידע בשוק הפיננסים".

דויד וייס

מייסד וסמנכ"ל מוצר

דויד בעל תואר ראשון במדעי המחשב מהמרכז הבינתחומי הרצליה. הוא ייסד את FeeX במהלך תכנית Zell ליזמות. "הישגים גדולים מתחילים בצעדים קטנים. זיהיתי הזדמנות לעשות דבר משמעותי ולהוביל לשינוי של ממש. רובינו מפחדים בכל הנוגע לתחום הפיננסי ובגלל הפחד הזה, אנחנו מפסידים המון כסף מבלי אפילו להיות מודעים לכך. FeeX תשנה את זה".

איל הלחמי

מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות

איל הוא יזם סדרתי שהקים בעבר מספר חברות סטארט-אפ מצליחות, ביניהן חברת HumanClick שנמכרה לחברת FeeX" .LivePerson עבורי היא להקים חברה שהיא "חברתית" שיכולה לעשות טוב להרבה אנשים, ובגדול. בחברה יש שותפים צעירים מלאי אנרגיה מחד, וחברים בעלי נסיון מאידך. זהו שילוב מנצח. כל חלום ניתן להשגה אם באמת רוצים ומוכנים ללכת בשבילו עד הסוף".

עירן בלומברג

מנהל כללי ישראל

לעירן יותר מ-20 שנות ניסיון ניהולי בחברות טכנולוגיה, ביניהן Jacada, ו-TMG. הוא שימש כקצין בחיל המודיעין. "אני מאמין גדול ביכולתם של אנשים לעשות שינוי, וששינוי אמיתי מושג באמצעות עבודה קשה ורציפה. כשגיליתי שבמשך שנים אני הייתי 'פראייר', הבנתי שלבני הדור שלנו יש בעיה אמיתית בניהול החיסכון הפנסיוני ותיכנון הפרישה. יש לנו הזדמנות לפתרון מהפכני באמצעים של שיתוף מידע וטכנולוגיה".

אסף לביא

ארכיטקט ראשי

אסף מביא איתו ניסיון של שנים בפיתוח תוכנה, ארכיטקטורת מערכות ותפקידי ניהול שונים. אסף עבד הן בחברות גדולות כמו LivePerson ו Verint והן בחברות הזנק כמו ForeScout. "הצטרפתי ל-FeeX משתי סיבות עיקריות: הראשונה היא הצוות המצויין. השניה היא המטרה שהחברה שמה לעצמה בה אני מאמין".

אריק לורנס

מנהל כללי ארה"ב

לאריק יש מעל 20 שנות נסיון בטכנולוגיות מבוססות. לפני הצטרפותו ל-FeeX היה סמנכ"ל השיווק של ורינט. "השאיפה האישית שלי היא להיות מסוגל לשלם את שכר הלימוד של ילדיי ועדיין לחיות חיי פרישה טובים עם משפחתי. והמטרה שלי היא לעזור גם לאחרים להשיג את אותו הדבר. עם הרקע הטכנולוגי והפיננסי שיש לי אני מאמין שאני יכול לחולל שינוי".

משקיעים

בלאמברג קפיטל משקיעה בחברות בשלבים מוקדמים - פרה סיד ובסבב גיוס ראשון, בעיקר בחברות IT ותוכנה. עד היום השקיעה הקרן בכ-50 חברות, ביניהן כ-9 חברות ישראליות ו-7 חברות אירופאיות. הקרן ידועה בכך שהיא משקיעה בעיקר במיזמים מהפכניים ויזמים יוצאים מן הכלל. הקרן מלווה את החברות בה היא משקיעה באופן הדוק ועוזרת לחברות להגיע לשווקים הגדולים בארה"ב ואירופה.

כתבו עלינו
+

המשוב התקבל בהצלחה, תודה!