שאלות נפוצות

על מה מבוססים דמי הניהול הנמוכים ש-Feex ממליצה לי לבקש?

הידע של FeeX מבוסס על חוכמת ההמונים - על דוחות שגולשים כמוך העלו לאתר. ההמלצות שלנו מחושבות כך שתמיד נמליץ על דמי ניהול שהשיגו לפחות 15% מלקוחות אותה הקרן, עם גודל חסכון דומה, שהעלו דוחות לאתר.
אם קיבלת מאיתנו המלצה להוריד את דמי הניהול, פירוש הדבר שישנם אנשים באותה הקרן כמוך, שיש להם חיסכון בגודל דומה, שמקבלים בדיוק את אותו השירות ואת אותן התשואות, אבל משלמים פחות ממך.

מה המודל העסקי של FeeX?

השירות ניתן בחינם לחלוטין למשתמשים פרטיים, ובתשלום לעסקים קטנים ובינוניים. כלומר, אם עסק ירצה עזרה מ-FeeX בעמלות העסק שלו, השירות לא ינתן בחינם.
חשוב לציין של-FeeX אין קשרים עסקיים עם אף גוף מוסדי פיננסי (כגון בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, וכד'), ושהמידע שאנו מציעים הוא אובייקטיבי ומתבסס על חוכמת ההמונים.

איך אוכל להשיג דוח כדי להעלות לאתר?

החברות המנהלות את קרנות הפנסיה, קרנות ההשתלמות וקופות הגמל שולחות לביתך פעם בתחילת כל שנה דוח שנתי על השנה הקודמת, המפרט את המצב הנוכחי של חשבונך בקופה. בנוסף, אם בוצעו הפקדות שוטפות במהלך השנה או שהסכום שהצטבר עולה על 50,000 ש"ח, יישלח גם דוח רבעוני מדי שלושה חודשים.
אם אין ברשותך דוח, ניתן לפנות לחברה המנהלת את הקרן או הקופה ולבקש שישלחו לך דוח עדכני (באימייל, בדואר או בפקס) או לחלופין לבקש שיאפשרו לך גישה לחשבון שלך דרך האינטרנט. מרבית החברות מציעות היום גישה נוחה לדוחות ללקוחות רשומים באתרים שלהן. ניתן כמובן להיעזר במדריך FeeX להשגת דוחות.

איך מעלים דוח לאתר של FeeX?

תחילה יש להירשם לאתר. אחרי ההרשמה האתר יעביר אותך לעמוד העלאת הדוחות.
אם כבר נרשמת בעבר, יש להיכנס מחדש לאתר בלחיצה על הכפתור "כניסה" בצד שמאל בראש דף הבית ולהגיע לעמוד העלאת הדוחות. אם כבר העלית דוחות למערכת, יש ללחוץ על הכפתור "העלה דוחות" בצד שמאל למעלה באזור האישי שלך.

המידע בדוחות מאוד רגיש. האם ניתן להעלות דוח בצורה אנונימית?

בהחלט. למעשה אנחנו מעודדים זאת. בהרשמה לאתר איננו מבקשים שם, מספר ת.ז, כתובת או כל פריט מידע מעבר למייל שלך, שמיועד לכניסה לאתר, ולשליחת הודעות כשהדוחות שלך מוכנים. בנוסף, אנחנו ממליצים למחוק מקבצי הדוחות המועלים לאתר את השם, מספר תעודת הזהות והכתובת. חשוב לנו מאוד להדגיש שאנחנו מודעים לכובד האחריות ונוהגים משנה זהירות בנתונים הרגישים שאתם סומכים עלינו איתם.

האם המערכת של FeeX מאובטחת?

מאוד. אנחנו מבינים שפרטיות וסודיות המידע של לקוחותנו הן ערך עליון, ולכן אתר FeeX מאובטח בסטנדרטים גבוהים מאוד, הן ע"י צוות הנדסת התוכנה שלנו שהוא מן המנוסים בארץ, והן ע"י אבטחה של שתי חברות בינלאומיות מובילות: Norton ו-McAfee.
ניתן בכל עת ללחוץ על הלוגואים של חברות אלו המופיעות בתחתית כל עמוד על מנת לקבל אישור מיידי לאבטחת האתר.

האם המערכת שומרת את הפרטים האישיים שלי?

לא. FeeX אינה דורשת או שומרת את הפרטים האישיים שלך ואינה מעבירה מידע לאף גורם צד שלישי. המידע היחיד שנשמר במערכת הוא המידע הסטטיסטי המיועד לעזור לקהילת המשתמשים להפחית בעמלות של מוצרים פיננסיים.
המידע המוצג אינו חושף נתונים אישיים של אף משתמש ספיציפי. FeeX אינה משתפת סוכנים או יועצים במידע של משתמשיה, ולכן אין צורך לחשוש מהודעות שיווקיות או ספאם.

האם ניתן למחוק את המידע שהעלתי לאתר?

בהחלט. באזור האישי ניתן למחוק כל ניתוח דוח או קובץ. בנוסף, משתמשי האתר מוזמנים לפנות אלינו בהוראה למחוק כל מידע שהעלו לאתר. יש לפנות אלינו במייל support@feex.co.il ולבקש זאת. בכל מקרה איננו שומרים מידע אישי מזהה כגון שם, מספר תעודת זהות וכתובת.

יש לכם טיפים לצילום הדוח בסמארטפון?

כדי להבטיח קריאה ברורה של הדוח, יש לצלם אותו במקום מואר ככל האפשר, ובכל מקרה רצוי להשתמש בפלאש. כמו כן, בשלב שליחת התמונה יש לבחור ברזולוזציה הגבוהה ביותר שהטלפון מציע. חשוב להקפיד לצלם את כל עמודי הדוח, על מנת שלא יחסר מידע משמעותי.

תוך כמה זמן ניתוח הדוח שלי יהיה מוכן?

קצב ניתוח הדוח תלוי בעומס על המערכת באותו הזמן. ניתן לעקוב אחר סטטוס הדוחות שהעלית באזור האישי שלך. כאשר הדוח שלך יהיה מוכן לצפיה, תשלח על כך הודעה למייל איתו נרשמת לאתר.

אלו סוגי קבצים ניתן להעלות לאתר?

אנחנו תומכי בקבצים מסוג: tiff, pdf, jpeg, png, gif, bmp.

איך ניתן להסיר את נעילת הסיסמה מקובץ מאובטח שברשותי?

אם ברשותך קובץ המוגן בסיסמה, יש להמיר אותו לתמונה רגילה לפני העלאתו ל-FeeX. התהליך הוא פשוט: יש לפתוח את הקובץ על המחשב, ולעשות צילום מסך שלו באמצעות הכפתור Print Screen במקלדת (יש להקפיד שהדוח כולו ייכלל בתמונה, ואם זה בלתי אפשרי תוך שמירה על קריאות הדוח, יש ליצור כמה תמונות נפרדות ולהעלותן יחדיו).
לאחר מכן יש לפתוח תוכנה גרפית כלשהי (אפילו Paint, המותקנת בכל המחשבים עם מערכת ההפעלה Windows) ולהדביק לתוכה את הקובץ (פעולת ההדבקה, paste, מתבצעת באמצעות לחיצה על הכפתורים ctrl ו-v יחד במקלדת). כעת רק צריך לשמור את קובץ התמונה שיצרת, ולהעלות אותו ל-FeeX.

באלו מוצרים פיננסיים האתר תומך?

כיום אנחנו תומכים בקרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות. בהמשך אנו מתכוונים לתמוך בביטוחי מנהלים, בהפחתת עמלות בבנקים, משכנתאות, פיקדונות, חשבונות השקעות, סוגי ביטוח ומוצרים פיננסיים נוספים. סדרי העדיפות שלנו ייקבעו במידה רבה מהמשוב שאנו מקבלים מהמשתמשים.
יש לך הצעות למוצרים נוספים שכדאי ש-FeeX תתמוך בהורדת העמלות שלהם? נשמח לשמוע על כך בכתובת support@feex.co.il

האם יש טעם להעלות גם דוחות של ביטוח מנהלים?

בהחלט. אנחנו אמנם עדיין לא תומכים בביטוחי מנהלים, אך בכוונתנו לעשות זאת בעתיד הקרוב. כל דוח שעולה למערכת מאפשר לנו להגדיל את מאגר הידע שעליו נשענת חוכמת ההמונים ולדאוג שכשהתמיכה במוצר תעלה לאוויר המידע שלנו ייהיה עדכני ורלוונטי יותר. גולש שיעלה דוח של ביטוח מנהלים לאתר יקבל הודעה במייל כשנתחיל לתמוך בביטוחי מנהלים וניתוח הדוח שלו יהיה מוכן, לא משנה כמה זמן עבר מאז ההעלאה.

+

המשוב התקבל בהצלחה, תודה!